Rok szkolny 2011-2012 PDF Drukuj

 

Konkursy w roku szkolnym 2011/12


1. Konkurs „Moje spotkania z Puszczą” - nagroda specjalna w dziedzinie fotografii i plastyki dla Zuzanny Ziomek, w dziedzinie literatura wyróżnienie dla Damiana Mazura oraz w dziedzinie plastyka nagroda dla Weroniki Krakowiak, wyróżnienie otrzymali Ola Bachanek i Filip Kwaśnik


2. W Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Oxford Weronika Krakowiak została laureatem III stopnia


3. Rejonowy Konkurs Poezji Patriotycznej – nagroda specjalna dla Weroniki Krakowiak


4. Konkurs Wiedzy Pożarniczej:
- etap gminny – II miejsce Weronika Krakowiak, IV miejsce Weronika Ociesa
- udział w etapie powiatowym


5. „Czwartki Lekkoatletyczne” – awans do finału:
- Małgorzata Pająk – I miejsce w rzucie piłeczką palantową (dziewczęta 2001r.)
- Cezary Pasierbiak
- Jakub Chołuj
- Magdalena Kowalska


6. Ogólnopolski Konkurs „Poznajemy Ojcowiznę” – nagroda dla Weroniki Krakowiak i Weroniki Ociosy za pracę „Tajemnice przydrożnych krzyży i kapliczek”:
- etap regionalny – I miejsce
- etap wojewódzki – II miejsce


7. Konkurs „Szkolny Karmnik zima 2011/2012” – II miejsce dla grupy


8. Ogólnopolska Olimpiada z przyrody kl. IV-VI „Olimpus Sesja Wiosenna” – najlepsi uczniowie w szkole:
- kl. IV – Cezary Pasierbiak
- kl. V – Magda Kowalska
- kl. VI – Weronika Krakowiak


9. Konkurs dla członków SKO organizowany przez Bank Spółdzielczy w Zwoleniu – „Polski banknot euro”, „Moneta okolicznościowa” – nagrody: Weronika Krakowiak, Weronika Ociesa, Ola Bachanek, Zuzanna Rokita, Zuzanna Majewska, Szymon Markiewicz


10. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Czy upadek to przypadek”:
 - etap gminny: II miejsce Zuzanna Świątek, III miejsce Patryk Mąkosa
- etap powiatowy: II miejsce Zuzanna Świątek


10. Ogólnopolski Konkurs „Warto być dobrym” – nagroda dla szkolnego laureata (rower) – Małgorzata Pająk 

 
11. Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2012” – najlepsze wyniki w szkole:
- kl.III – Szymon Kałdunek
- kl.IV – Agata Majcher
- kl.V – Filip Kwaśnik
- kl. VI – Weronika Ociesa


12. Konkurs Wiedzy Religijnej dla Klas IV - VI „Rycerz Maryi - Św. Maksymilian Maria Kolbe”:
- udział w etapie diecezjalnym – Kacper Majewski


13. Konkurs plastyczny organizowany przez Muzeum Wsi Radomskiej „Tradycyjna Palma Wielkanocna” – I miejsce w kategorii klas młodszych zajęła Agata Strzelecka z klasy III


14. Gminny konkurs plastyczny „Pisanka Wielkanocna” – nagrody: Weronika Krakowiak, Weronika Ociesa, Zuzanna Ziomek, Jakub Rokita, Patrycja Tomala, Zuzanna Świątek