Rok szkolny 2012-2013 PDF Drukuj

 

Konkursy w I semestrze roku szkolnego 2012/2013

 

1. „Moje spotkania z Puszczą”

– nagroda dla Zuzanny Ziomek w kategoriach: plastyka, fotografia.

 

2. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Oxford”:
- laureat I stopnia – Filip Kwaśnik;
- laureaci III stopnia – Magdalena Kowalska, Agata Majcher, Cezary Pasierbiak;
- laureat IV stopnia – Szymon Kałdunek.

 

3. Konkurs „Bezpieczna droga do szkoły”:
– etap gminny – kwalifikacje do etapu powiatowego zdobyli: Jakub Chołuj, Cezary Pasierbiak, Magdalena Kowalska, Zuzanna Rokita, Agata Majcher.
- etap powiatowy: I miejsce w grupie chłopców – Cezary Pasierbiak; II miejsce w grupie dziewcząt – Magdalena Kowalska.

 

4. Powiatowy konkurs z zakresu udzielania pierwszej pomocy „Ratowniczek”

– puchar dla drużyny w składzie: Zuzanna Świątek, Paulina Adamiec, Maja Kęska.

 

 

Konkursy w II semestrze roku szkolnego 2012/2013

 

1. XVI Ogólnopolski Konkurs „Poznajemy Ojcowiznę”:
-  I miejsce w etapie rejonowym i awans do etapu wojewódzkiego – Małgorzata Pająk, Zuzanna Rokita, Ola Bachanek za pracę "Słońce nad Garbatką".
-  II miejsce w etapie wojewódzkim

 
2. „Konkurs Wiedzy Pożarniczej”:
-  etap gminny -  kwalifikacje do etapu powiatowego uzyskali: Cezary Pasierbiak, Ola Bachanek i Magdalena Kowalska.
- etap powiatowy - Magdalena Kowalska zakwalifikowała się do finału


3. Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym:
- etap gminny – I miejsce i awans do etapu powiatowego zdobyła drużyna w składzie: Zuzanna Rokita, Magdalena Kowalska i Cezary Pasierbiak;
- etap powiatowy – II miejsce i awans do etapu rejonowego ( w zastępstwie Zuzanny Rokity udział wzięła Agata Majcher).


4. Gminny Konkurs na najładniejszą pisankę i stroik wielkanocny:
- w kategorii klas „0”: wyróżnienia - Zuzanna Świątek i Maciej Golis;
- w kategorii klas I – III : II miejsce - Paweł Kowalski;
- w kategorii klas IV – VI: I miejsce – Zuzanna Rokita; II miejsce  - Filip Kwaśnik; III miejsce – Małgorzata Pająk; wyróżnienia – Szymon Koniarczyk i Zuzanna Ziomek.


5. III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Bezpiecznie na wsi - powiedz STOP upadkom!”:
- etap powiatowy – I miejsce i awans do etapu wojewódzkiego – Zuzanna Świątek; III miejsce – Cezary Pasierbiak.

 

6. „Karta Walentynkowa z logo SKO”
- nagrody zdobyli: Maciej Golis – kl.0, Paweł Kowalski – kl. II, Zuzanna Majewska – kl. III,

 

7. Konkurs Banku Spółdzielczego  „Oszczędności źródłem radości”
- nagrody zdobyli: Magdalena Kowalska – kl. VI, Filip Kwaśnik – kl. VI oraz Zuzanna Ziomek – kl. VI. 

8. Konkurs „Eko-zabawka”
- I miejsce - Jakub Chołuj kl.
- II miejsce - Zuzanna Rokita kl. V

 

9. Finał Czwartków Lekkoatletycznych
- Magdadena Kowalska (klasa VI) - 2 srebrne medale - II miejsce w biegu na 60m i II miejsce w rzucie piłeczką palantową;
- Jakub Chołuj (klasa V) - złoty medal - I miejsce w rzucie piłeczką palantową;
- Cezary Pasierbiak (klasa V) - brązowy medal - III miejsce w rzucie piłeczką palantową.

 

10. XXI Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża
- III miejsce zdobyła drużyna w składzie: Ola Bachanek, Magdalena Kowalska, Cezary Pasierbiak, Zuzanna Rokita i Małgorzata Pająk.  

 

11. Konkurs „Szkolny Karmnik zima 2012/2013”
 – nagroda dla 10-cio osobowej grupy

 

12. Ogólnopolska Olimpiada z przyrody kl.IV-VI „Olimpus Sesja Zimowa” – najlepsi uczniowie w szkole:
- kl. V – Agata Majcher
- kl. VI – Magdalena Kowalska
- kl.VI – Kacper Majewski

 

13. Konkurs Wiedzy Religijnej dla Klas IV - VI „Męczennicy za wiarę”:
- udział w etapie diecezjalnym – Agata Majcher