PASOWANIE NA CZYTELNIKA PDF Drukuj

_________________________________________________

14.03.2013r.

PASOWANIE NA CZYTELNIKA UCZNIÓW KLASY I

Do swojego wspaniałego królestwa zaprosiła  pierwszaków Książka, która wraz z bohaterami różnych baśni przybyła na dzisiejszą uroczystość. Jak się okazało pierwszoklasiści dobrze znają wiele utworów i bez trudu rozpoznali baśniowych towarzyszy Książki. A byli wśród nich m.in. Kot w butach, Jaś i Małgosia, czy Królowa Śniegu. Gdy dzieci z klasy I zaczną samodzielnie czytać książki zapewne poznają wielu innych literackich bohaterów. Mamy nadzieję, że pokochają książki. Gratulujemy pierwszakom, że zostali pasowani na czytelników i życzymy im, aby czytanie stało się dla nich nie tylko źródłem wiedzy, ale i prawdziwą przyjemnością.
     Szkolna biblioteka zaprasza od dzisiaj wszystkich pierwszaków. Czekają na nich książki oraz zawsze służący radą i pomocą uczniowie z kolektywu bibliotecznego wraz z opiekunką panią Mariolą Gębską

P1012607    P1012608    P1012609

P1012610    P1012611    P1012612