Rok szkolny 2013-2014 PDF Drukuj
 

Konkursy w roku szkolnym 2013/14

 

1. Wyścig Legia MTB Maraton:
– Cezary Pasierbiak, kl. VI – II miejsce w kategorii do lat 13 oraz I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Kozienickiego,
- pani Beata Pasierbiak, nauczycielka – II miejsce w kategorii dorośli oraz I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Kozienickiego;

 

2. XVI Powiatowy Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego „Bezpieczne Drogi Radomia”:
- Cezary Pasierbiak, kl. VI – III miejsce,
- drużyna w składzie: Cezary Pasierbiak, Ola Bachanek, Jakub Chołuj – V miejsce;

 

3. IX Pokazy Udzielania Pierwszej Pomocy „Ratowniczek”:
- puchar dla drużyny z kl. I w składzie: Zuzanna Świątek, Paulina Adamiec, Maja Kęska;

 

4. Konkurs „Jak Paciorki Różańca”:
- Oliwia Mąkosa, kl. I – III miejsce;

 

5. „Jesienna Garbatka”:
- kategoria „prace plastyczne”:
Mateusz Świątek – I miejsce w grupie klas 0 – III
Zuzanna Świątek - II miejsce w grupie klas 0 – III
Ola Bachanek - I miejsce w grupie klas IV – VI
Małgorzata Pająk - II miejsce w grupie klas IV – VI
- kategoria „fotografia”:
Zuzanna Świątek – I miejsce w grupie klas 0 – III
Agata Majcher – I miejsce w grupie klas IV – VI
pani Mariola Gębska – II miejsce w grupie dorosłych

 

6. "Moje spotkania z Puszczą"
- Zuzanna Ziomek kl. VI - nagroda specjalna w kategorii „Fotografia” i „Plastyka”
- Ola Bachanek kl. VI - nagroda w kategorii „Fotografia”
- Zuzanna Świątek kl. I - wyróżnienie w kategorii „Fotografia”
- Agata Majcher kl. VI - wyróżnienie w kategorii „Fotografia

 

7. Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus:
- Szymon Kałdunek - laureat I stopnia (uzyskał 96 pkt.),
- Ola Bachanek - laureat IV stopnia (84 pkt.),
- Agata Majcher - laureat V stopnia (80 pkt.),
- Cezary Pasierbiak - laureat V stopnia (80 pkt.)

 

8. XXI Ogólnopolski Konkurs „Poznajemy Ojcowiznę”:
-  I miejsce w etapie rejonowym i awans do etapu wojewódzkiego – Ola Bachanek, Agata Majcher, Małgorzata Pająk i Zuzanna Rokita za pracę "Nasz powszedni...",
- I miejsce w etapie wojewódzkim i awans do centralnego,
- I miejce w finale centralnym w kategorii prace zbiorowe szkoły podstawowe


9. Gminny Konkurs Wielkanocny
Kategoria - „Pisanka”:
-  klasy 0-3:
Michał Bachanek - wyróżnienie,
Mateusz Świątek - wyróżnienie
- klasy 4-6:
Ola Bachanek – I miejsce
Kategoria – „Stroik”:
- klasy 0-3:
Maciej Langa - wyróżnienie,
Oliwia Mąkosa - wyróżnienie,
Zuzanna Świątek - wyróżnienie
- klasy 4-6:
Zuzanna Rokita – I miejsce,
Klaudia Adamiec – II miejsce,
Ola Bachanek– III miejsce,
Zuzanna Ziomek - wyróżnienie

 
10. IV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Bezpiecznie na wsi – nie zbliżaj się zuchu do maszyny w ruchu”
- Zuzanna Świątek, kl. I - II miejsce w etapie powiatowym

 

11. XIII edycja Konkursu Poezji Patriotycznej organizowanego przez Zespół Szkół Samorządowych w Garbatce-Letnisko:
- Maciej Golis, kl.0 – III miejsce


12. II edycja Konkursu Recytatorskiego „Humor w poezji dziecięcej” organizowanego przez Przedszkole Samorządowe w Garbatce – Letnisko:
- Wiktoria Basaj, kl.0 – III miejsce

 

13. Konkurs „Ekologia wokół nas” zorganizowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Garbatce-Letnisku:
- kategoria praca poetycka:
I miejsce - Zuzanna Majewska kl. IV,
II miejsce - Karolina Dudziak kl. IV i Agata Strzelecka kl.V,
III miejsce - Sandra Mazur kl.V;
- kategoria praca plastyczna:
II miejsce - Agata Majcher;
- kategoria fotografia:
- nagroda i wyróżnienie - Zuzanna Rokita kl.VI