GMINNA WIGILIA PDF Drukuj
Wydarzenia

****************************************

 

21.12.2011r.
GMINNA WIGILIA

 

      Z inicjatywy Pana Roberta Kowalczyka - Wójta Gminy Garbatka-Letnisko, już po raz drugi na skwerku koło Urzędu Gminy zorganizowano Gminną Wigilię.

     W uroczystości tej wzięli udział także nauczyciele z naszej szkoły. Przygotowaliśmy potrawy, którymi mogli się częstować zaproszeni goście oraz sprzedawaliśmy świąteczne choinki i bombki. Dochód ze sprzedaży przeznaczony został na cele szkoły.
     

     Cieszymy się, że w tym świątecznym czasie mogliśmy spotkać się z przedstawicielami innych urzędów i szkół oraz mieszkańcami gminy.
    

     Ten wigilijny wieczór, przepełniony życzeniami, z pewnością zbliżył mieszkańców Garbatki i okolic. Chcemy bowiem, aby nasza gmina nie tylko rozwijała się gospodarczo, ale również by jej mieszkańcy czuli się wspólnotą. Wszystkim nam jest przecież bliska nasza „Mała Ojczyzna”.

 

PC211782     PC211787     PC211783

 

****************************************