ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018-2019 PDF Drukuj

________________________________________________

3.09.2018r.

UROCZYSTA INAUGURACJA ROKU SZKOLNGO 2018/2019

Nowy rok szkolny tradycyjnie rozpoczęty został Mszą św. odprawioną przez księdza katechetę-Bogdana Piwko. Następnie, już w budynku szkoły, miała miejsce uroczysta akademia, na którą przybyli także przedstawiciele Urzędu Gminy w Garbatce-Letnisko: sekretarz pani Teresa Fryszkiewicz i przewodniczący Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych pan Waldemar Banaś.

Dyrektor szkoły powitała wszystkich i życzyła uczniom i nauczycielom, aby ich praca w nowym roku szkolnym przyniosła wiele satysfakcji i sukcesów. Wspomniała również o tragicznych wydarzeniach z kart historii naszego kraju-wybuchu II wojny światowej. Więcej na ten temat przypomniały zebranym uczennice z klasy VI.

Następnie uczniowie udali się do klas, gdzie miały miejsce spotkania z wychowawcami.

Kadra naszej szkoły w roku szkolnym 2018/2019:

mgr Teresa Rodakowska – dyrektor szkoły, edukacja wczesnoszkolna
ks.mgr Bogdan  Piwko – katecheta
mgr Alicja Morawska - wychowanie przedszkolne, zajęcia rewalidacyjne, wychowawstwo kl. 0
mgr Monika Świątek - edukacja wczesnoszkolna, wychowanie przedszkolne, wychowawstwo kl. I
mgr Danuta Pawlik - przyroda, geografia, edukacja wczesnoszkolna, wychowawstwo kl. II i kl. III
mgr Beata Pasierbiak - j.angielski, wychowanie fizyczne, edukacja wczesnoszkolna
mgr Beata Maciąg - j.polski, historia,wychowawstwo kl. IV i kl. V
mgr Ewa Kwaśnik - matematyka, wychowawstwo kl. VI i VII
mgr Mariola Gębska – informatyka, plastyka, technika, biblioteka, wiedza o społeczeństwie,zajęcia świetlicowe, wychowanie do życia w rodzinie,  wychowawstwo kl. VIII
 mgr Dariusz Rodakowska – muzyka
mgr Rafał Kącki - historia, edukacja dla bezpieczeństwa