CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE PDF Drukuj

20.09.2018r.

XXV EDYCJA ZAWODÓW LEKKOATLETYCZNYCH -

„CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE”

20 września 2018r.w Pionkach rozpoczęła się XXV edycja zawodów lekkoatletycznych pod nazwą „Czwartki lekkoatletyczne”. Jesienią odbędą się cztery mityngi, następne cztery, w tym finał miejski, wiosną. Głównym organizatorem jest Stowarzyszenie „Sport Dzieci i Młodzieży” w Warszawie, a współorganizatorami są: Burmistrz Miasta Pionki, UKS „Orlik Pionki”, Radomski Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki i KS „Proch Pionki”.

Naszą szkołę reprezentują w tych zawodach uczniowie kl. IV – Mateusz Świątek oraz kl.V – Zofia Kałdunek, Wiktoria Orłowska i Maciej Golis.

Wszyscy nasi zawodnicy rzucali piłeczką palantową i biegli na 60m (z wyjątkiem Mateusza Świątka, który startował w biegu na 300m). Wiktoria Orłowska wywalczyła II miejsce w rzucie piłeczką palantową.

Następne zawody za tydzień. Życzymy wszystkim udanego startu.

DSCN2451   DSCN2452   DSCN2453

DSCN2454   DSCN2455   DSCN2456