KONKURSY PDF Drukuj

SKO

Zachęcam wszystkich członków SKO do wzięcia udziału w konkursie plastycznym organizowanym przez BANK SPÓŁDZIELCZY W ZWOLENIU. Technika i format pracy są dowolne.
Temat pracy:
klasy 0 -III - "Pisanka wielkanocna z motywem SKO"
klasy IV - VIII - "Projekt breloczka z logo SKO"

__________________________________________

PAPIEŻ JAN PAWEŁ II

Aby uczcić 100. rocznicę urodzin Jana Pawła II zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i przygotowanie pracy plastycznej lub prezentacji multimedialnej. Prace prosimy oddawać do p. M. Gębskiej lub s. A. Wróbel po powrocie do szkoły.

1. praca plastyczna - technika i format pracy dowolny, portret, scenka
  2. prezentacja multimedialna

W przypadku pytań proszę o kontakt pod adresem email Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

__________________________________________

KONKURS WIELKANOCNY

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na wykonanie wielkanocnej, przestrzennej pisanki (technika dowolna). Prace prosimy oddawać do p. B. Maciąg lub p. B. Pasierbiak po powrocie do szkoły.