MIKOŁAJKI 2019 PDF Drukuj
Wydarzenia

_________________________________________

6.12.2019r.


MIKOŁAJKI


     Na tego niezwykłego gościa czekają wszystkie dzieci – duże, jak i mniejsze. Święty Mikołaj, bo o nim mowa, nigdy nie zapomina naszej szkole i zawsze w grudniu ją odwiedza. W tym roku również przybył, z workiem pełnym prezentów. Z radością witali go uczniowie oraz dzieci, które nie chodzą jeszcze do szkoły, ale specjalnie w tym celu przybyły z rodzicami 6 grudnia do naszej placówki .

     Uroczystość rozpoczęła się przedstawieniem przygotowanym przez Zespół Artystyczny działający przy Radzie Rodziców. Spektakl pt. „Porwanie Mikołaja” – pełen humoru i świątecznych akcentów – bardzo podobał się publiczności p. Jego akcja rozbawiła widzów: w wyniku komicznej pomyłki elfy przeraziły się, że Mikołaj zniknął. Sprowadziły więc detektywów, aby pomogli im w poszukiwaniach. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i bohater dnia w czerwonym stroju, z brodą i w czapce z pomponem, wkroczył z uśmiechem na salę. Dzieci specjalnie dla niego śpiewały piosenki i mówiły wiersze. W nagrodę wzruszony Mikołaj wręczył im prezenty. Oczywiście, każdy mógł sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie z niecodziennym gościem.

     Wizyta Świętego Mikołaja w naszej szkole sprawiła wszystkim wiele radości. Dzieci już czekają na kolejną – za rok.

DSC_0115 (Kopiowanie)   DSC_0123 (Kopiowanie)   DSC_0133 (Kopiowanie)

DSC_0141 (Kopiowanie)   DSC_0150 (Kopiowanie)   DSC_0160 (Kopiowanie)

DSC_0168 (Kopiowanie)   DSC_0193 (Kopiowanie)   DSC_0194 (Kopiowanie)

Więcej zdjęć w GALERII

________________________________________